Lzdiofjsd

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Parking

Go down 
AuthorMessage
xavier

PostSubject: Parking    Wed Nov 30, 2011 2:26 pm

stał oparty o swój samochód, a miał pewnie jakieś porsche w dorobku swoim, czy coś takiego i czekał przed budynkiem na arianne. palił papierosa. chciał zabrać pewnie arianne gdzieś daleko nie wiem gdzie ale może poza miasto... albo na jakąś przejażdżkę czy coś takiego idk!
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Parking    Wed Nov 30, 2011 2:28 pm

ona pewnie wyszła szybko z ciastkiem w ręku i gdy go zobaczyła uśmiechnęła się a potem zjadła do końca jedzonko.
- mhm, cześć - powiedziała przełykając - hm, więc gdzies jedziemy, tak misiu? - zapytała skacząc jeden raz i potem się do niego przytuliła. było jej zimno i może dlatego. pocałowała go w policzek dodatkowo jako bonus to potraktuj
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Parking    Wed Nov 30, 2011 2:31 pm

zachowywała się jak mała dziewczynka przy nim. zaciągnął się papierosem a potem rozejrzał się dookoła czy nikt ich nie obserwuje tak przez przypadek oczywiście. pocałował ją w policzek na przywitanie - no tak dzisiaj może pokażę ci gdzie teraz pracuję. mam jedną przejściówkę, mogę cię oprowadzić po planie, w końcu to kiedyś ci obiecałem. poznasz catherine - powiedział spokojnie, plus jak mówiła do niego misiu, trochę czuł się jak małe dziecko, nie lubił misia wolał kochanie xd
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Parking    Wed Nov 30, 2011 2:40 pm

oj tam ona była dla niego milutka i słodka więc nie czepiaj się co.... i był misiem bo był większy i w ogóle. uśmiechnęła się do niego i zakręciła oczami, pewnie nie sądziła, że to dzisiaj sobie pochodzą po teatrze ale skinęła głową, że pójdzie.
- hm, no dobrze, super kochanie. nie chcę poznawać żadnej catherine - powiedziała stanowczo i znów go cmoknęła w policzek. musiała oczywiście ustać na palcach - co ty taki nie w humorze? - zapytała normalnie
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Parking    Wed Nov 30, 2011 2:42 pm

ale niech go nie nazywa misiem to mi się kojarzy z wielkim facetem z brzuchem xddd - hm, nie no normalnie całkiem dlaczego nie w humorze? jest przecież wszystko oki - powiedział cmokając ja w nosek - czemu nie chcesz jej poznać, jest przecież fajna. poza tym myślę że powinnaś sie z nią oswoić że to z nią pracuję i że nie masz żadnego zagrożenia z jej kierunku - powiedział spokojnie a potem zgasił papierosa. objął ją w talii i usmiechnął się do niej - a ty jak tam? - zapytał. plus nie, nie po teatrze tylko po planie filmowym.
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Parking    Wed Nov 30, 2011 2:45 pm

oj tam przestań... misie są fajne. troskliwe misie na przykład.
- nie wiem, tak mi się zdawało - powiedziała spokojnie z wydechem - fajna? no dobrze, kochanie. polubię ją tylko wtedy gdy będzie kobietą pod lat pięćdziesiąt będzie mieć zmarszczki i wielki brzuch - haha, zapożyczyłam sobie zwrocik ; d uśmiechnęła się, bo żartowała. nie chciała go wściekać - ja? normalnie. wszystko dobrze, uczę się i uczę - powiedziała zmęczona - tęskniłam, w ogóle wczoraj tak szybko usnąłeś ;c - poskarżyła sie
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Parking    Wed Nov 30, 2011 2:48 pm

troskliwe misie były w dzieciństwie i niech tam pozostaną xd nie tylko nie misiu, xavier błaga xd
- oj bo byłem bardzo zmęczony, z resztą pracowałem wczoraj dużo, a przyszedłem wiesz, dać ci te ciasteczka które ci smakowały. to też trochę przez siłownię, dzisiaj też na niej byłem na przykład. ej dobra, jedziemy bo nie będziemy tak tutaj stali bez sensu, prawda? - zauważył cmokając ją w nos. pewnie zaraz wyjawi sie jakiś fotoreporter, może teraz być jakaś wielka aferka! miau.
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Parking    Wed Nov 30, 2011 2:50 pm

- no dobrze, dobrze- poprawiła mu włosy i spojrzała się w bok - no, jedźmy, tak - zaproponowala i jedźmy
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Parking    

Back to top Go down

Parking
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» END of parking fines? New Data Protection Act - May 2018.
» Stamford Market
» car parking slots to small
» Disabled parking Rochdale-style
» Free parking for veterans pricey: board