Lizbona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lzdiofjsd
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Plan filmowy

Go down 
2 posters
AuthorMessage
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 2:54 pm

przyjechali. zaparkowali przed jakimś hangarem, o tej porze było tutaj mnóstwo jeszcze aktorów znanych, a on wszystkich tutaj znał. przywitał się z paroma kolegami i koleżankami, prowadził arianne za rękę. wszystko jej dokładnie opowiadał. wpadli w parę pomieszczeń aż kiedy dostał do ręki od pana jednego kawę, wpadli szybciutko na catherine - to jest właśnie arianne, dużo ci o niej opowiadałem - powiedział z uśmiechem, poza tym pewnie ona była taka ładniutka ale trochę sztuczna. no i miała ciemne włosky. i długie nogi.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 2:58 pm

arianne się podobało, potem o wiele mniej gdy zobaczyła catherine, którą od razu zanotowała w swoim mózgu jako zagrożenie, poza tym spojrzała na nią z dołu, bo była malutka w porównaniu do niej i poczuła się niepewnie. przełknęła ślinę i musiała się uśmiechnąć i przywitać, potem spuściła wzrok i rozejrzała się może troszeczkę - hm, długo tu będziemy? - zapytała bo może ta catherine dziwnie się na nią patrzyła, na pierwszy rzut oka to arianne wyglądała przy nim jak młodsza siostra czy coś w tym stylu. zdjęła swoją kurteczkę i miała taką fajną zwiewną sukienkę taką jednocześnie seksi i subtelną
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:02 pm

napił się kawy, jeszcze trochę pogadał z catherine. rozmawiali na tematy pracy oczywiście, a potem ich tematy zeszły na temat nowych projektów w teatrze. nie ignorował arianne, żeby nie było - zaraz już idziemy dalej... poza tym nie masz się o co martwić, już niedługo będziemy w domu - wyszczerzył zęby, wybielił je ostatnio. w ogóle xavierowi dużo się pozmieniało, zaczynał zachowywać się jak gwiazdeczka, no cóż, ale to mu przejdzie. widocznie tak mu na początku się to podobało że sie wczuwał aż za bardzo. pożegnał się z catherine, poszli dalej - i jak ci się tutaj podoba? - objął arianne ramieniem
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:06 pm

rozglądała się z ładnym półuśmiechem, pewnie patrzyła jak faceci patrzą się na jej nogi i żałowała, że nie założyła spodni, bywa. kiedy rozmawiał z catherine nie przeszkadzała im, bo kompletnie nie wiedziala, o co chodzi i nie chciała być niegrzeczna i się wtrącać. zaczęła sobie uświadamiać, że xavier to już dorosły chłopak i wśród takich pracuje a wraca do swojej dziewczyny małolaty: c
- ach, dobrze - powiedziała - no, podoba mi się nawet.. ale wszyscy są tutaj tacy.. - nie wiedziała jak to określić i się speszyła bo znów ktoś się na nią gapił - dziwni? pewni siebie.. nie wiem. - powiedziała kładąc głowę na jego ramię. w ogóle była taka czuła dla niego, a on już był duży ;c
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:09 pm

- no tak, wszyscy tutaj są poważni, każdy ma swoją rolę. wiesz, taka praca, że wszystko musi być tutaj powazne. w końcu to poważna robota - pokiwał głową a potem napił się znów kawy, mieli dobrą kawę. kiedy wszyscy się na nich gapili, bo pewnie tak było, spotkał swojego kolejnego kumpla. przywitał się z arianne, pomylił ją z jego siostrą, od razu go xavier poprawił że to nie jest jego siostra ale jego dziewczyna - przepraszam za nich, są niewychowani - machnął ręką - nie przejmuj się, okej? - powiedział całując ją w usta, potem poszli do miejsca gdzie byla fajna sypialnia znaczy taka wiesz rekonstrukcja sypialni - tutaj są sceny łóżkowe - pociągnął ją za rękę żeby gdzies tam poszli dalej
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:13 pm

zrobiło jej się niezręcznie, jednak nie chciała aż tak tego pokazywać, bo wiedziała jak bardzo impulsywny potrafił być xavier i obraziłby się, że jest taka młoda i nie zna jeszcze świata. czy coś w tym stylu. nie umie się z innymi komunikować, o to mi chodziło. chodzili sobie i patrzyła na wszystko od środka, bo nigdy nie widziała jak to wszystko wygląda.
- dobrze, dobrze - tylko mu przytakiwała, cóż, biedna :c - no tak ty tu pewnie często leżysz - przygryzła wargę i wolała się ugryźć w język, by tego nie wymówić. pocałowała go tylko w policzek, by poszło to w zapomnienie. - hm, duże to wszystko. i ludzie też są duzi - powiedziała i westchnęła
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:15 pm

- noo, raczej. wszyscy raczej tutaj mają na pewno 20 lat plus - powiedział spokojnie a potem sie do niej uśmiechnął. no tak, poczuł się teraz jak starzec przy niej że miał taką młodą dziewczynę, która faktycznie czasami miała jakieś humory jak małe dziecko. westchnął cicho - no wiesz, czasami muszę tutaj leżeć - zachichotał - ale to nic, to tylko udawanie więc nie masz się czego bać... poza tym arianne, ile razy mówiłem ci że to jest udawanie, prawda? masz o tym pamiętać! udawanie! - powiedział - chcesz zobaczyć moją przyczepę?- zapytał zaciekawiony, przywitał się z kamerzystą.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:19 pm

'udawanie'. pewnie nie chciała sobie nawet wyobrażać tego, jak leży tu z jakąś babą i się całuje i broń boże do tego rozebrany.
- ah no tak, jasne, kochanie - powiedziała i westchnęła, po czym spojrzała na niego - chyba nie obejrzę zadnego twojego filmu - powiedziała i znów miała ochotę się ugryźć w jezyk, jednak nawet nie miał czasu na robienie jej wyrzutów bo zobaczyli tego pana z kamerą z którym on gadał a ona była cichutko - to chodźmy tam - weszli i pewnie usiadła gdzieś tam, było coś do siedzenia, bo przecież muszą mieć dla siebie miejsce, tupała sobie stopami o podłogę i uśmiechnęła się lekko
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:21 pm

siedziała jak mala dziewczynka tam kiedy siedziała, on spokojnie odstawił swoją kawę - hej wszystko w porządku jest? to moja praca chciałem wiedzieć co o tym sądzisz. jak nie chcesz obejrzec mojego żadnego filmu zrozumiem chyba dlaczego nie chciałabyś obejrzeć tego filmu - powiedział spokojnie, no cóż, taka praca jego była. pewnie często był rozebrany. usiadł obok niej i tak na nią patrzył - arianne? heej, nie przejmuj się tym, okej? - powiedział cicho, chuchając jej w szyję. a potem przygryzł jej dolną wargę a i jeszcze ją pocałował
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:25 pm

- w porządku, kochanie - powiedziała głaszcząc go po policzku, teraz to naprawdę sądziła, że tutaj nie pasuje. nie wiem jakby zareagowała, gdyby zobaczyła w filmie jakąś scenę z tą okropną catherinę z udziałem xaviera. cóż, taka praca. - nie, jak tak mam, sam wiesz jaka jestem. ale mi przejdzie, przejdzie - zapewniała go i wczuła się w pocałunek, bardzo go kochała i uwielbiala być blisko niego i rozumiała, że takie wstrętne baby też będą chciały. rozszarpie którejś oczy gdy tylko zbliży się do niego
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:28 pm

uśmiechnął się do jej ust a potem przysunął bardziej do siebie - hmm, wiesz jak nie obejrzysz to też sie nic nie stanie, będzie wszystko w porządku. nie musisz oglądać, jak chcesz możesz mnie oglądać w teatrze jeszcze, wystawiamy króla leara. wiesz taka chyba alternatywna wersja - pewnie zamknęła mu usta kolejnym pocałunkiem, więc się zamknął, oddał jej pocałunek a potem się do niej uśmiechnał. pogłaskał ją po policzku i po włosach - jesteś taka urocza, urocza bardzo urocza. kocham cię - powiedział spokojnie
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:32 pm

potem już złagodniała i się nie stresowała, bo gdy jej mówił, że ją kocha to już we wszystko wierzyła i była posłuszna!
- mhm, obejrzę wszystkie filmy, tylko przy tych twoich nieładnych scenach musisz mnie ładnie pocieszać! - zakomunikowała grożąc paluszkiem i pocałowała go znowu. - hm, jak jakaś się do ciebie przyczepi to rozszarpię ją - powiedziała jak nie ona i usiadła mu na kolanach i masowała po włosach i całowała go w policzek.
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:34 pm

ugryzł ją w płatek ucha, ale nie jakoś mocno, a potem się do niej uśmiechnął. widział że inaczej się zachowuje, ale pamiętał też o tym że ciągle od tamtego czasu jak ją rozdziewiczył to stała się normalnie na niego napalona! uśmiechał się do siebie jak idiota, obcałowując jej szyję - mmhm, no dobrze albo będę ci zamykał oczy żebyś nie patrzyła, bo jeszcze mi uciekniesz że takie brzydkie sceny nagrywałem - zachichotał a potem przyciągnął ją bardziej do siebie - no dobrze... więc... co robimy? - zapytał
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:38 pm

a co, bo była.. a on na nią nie był? to on ją wszystkiego uczył i wiedziała że nie lubi jak ona jest taka za wrażliwa i wstydliwa więc nie czepiaj się! ; d uśmiechnęła się do niego oddychając zmysłowo i spojrzała mu w oczy.
- brzydkie sceny? o nie... muszę je zobaczyć. jeszcze się okaże, że to ty wyszedłeś z inicjatywą by tak je nagrać - uśmiechnęła się i położyła rączki na jego ramionach bo siedziała mu na kolanach, więc tak to było - a co mamy robić? - zapytała i przygryzła wargi i zastanowiła się, co tutaj można robić? xddddddd
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:41 pm

- no nie wiem mozemy sobie po prostu tutaj posiedzieć a potem pójdziemy do domciu, co ty na to? chyba że chcesz jeszcze kogoś poznać, to jeszcze pójdziemy się przejść. ale jak nie chcesz, to możemy zostać tutaj, nikt mi tutaj nie wejdzie, to moja prywatna kabina, gdzie mogę się wyluzować po pracy. czasami tutaj przychodzę - zauważył - wiesz, jak chcesz je zobaczyć, no to okej... ja wyszedłem z inicjatywą? to raczej scenariusz mi nakazuje żebym je robił, a nie - uśmiechnął się do niej i cmoknął ją w usta
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:45 pm

- hm, no jak chcesz - zepsuł całe zajście. a to xavier; c cóż. pewnie zeszła z jego kolan i pomyślała, że jest bardziej napalona niż on na nią. westchnęłą i poprawiła swój wyraz twarzy i spojrzała na niego - oj ale ty też mogłeś powiedzieć że na przykład tak lepiej wyjdzie scena. - powiedziała broniąc się - więc chodźmy wstała patrząc na niego z góry
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:48 pm

spojrzał na nią zdziwiony - a ty przepraszam gdzie zamierzasz mi teraz uciec? - zapytał ciągnąc ją znów na swoje kolana i tuląc do siebie - nie chce mi się nigdzie iść - powiedział spokojnie i pocałował ją w usta - jesteś zabawna czasami wiesz... - nie obrażał ją, tylko czasami tak się faktycznie zachowywała. on nie był facetem ostatnio który ciągle myślał o seksie, ale hej, zrozumiał jej aluzję co do tego co mieliby tutaj robić - jejku, nie bierz moich niektórych słow na poważnie, zostaniemy tutaj - zajął się obcałowywaniem jej szyi
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:52 pm

- jak to ci się nie chce? - zapytał gdy ją pociągnął i pstryk znowu była na jego kolanach, tylko teraz była z lepszą jakością całowana i podobało jej się to. kurczę to niech się znów mu zachce pierdolić bo ona pomyśli że to w pracy takie rzeczy załatwia xd żartuję - czemu zabawna? a ty.. - pomyślała - za poważny - powiedziała na głos i wtuliła się w niego i było jej cieplutko. - ale ja nie rozumiem o co ci chodzi.. mieliśmy iść do domku czy tam kogoś poznać - powiedziała przypominając mu i wczuła się w pocałunki które jej posyłał
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 3:55 pm

- ale nie chce mi się - powiedział z usmiechem, całując ją troszeczkę w szyję, w usta i tak w kółko. nie rozbierał jej, tylko wsunął ręce pod jej sukienkę, bo pamiętam że takową miała i wsunął rękę w jej majtki. uśmiechnął się w jej usta, przygryzł jej wargi - nikt nas tutaj nie znajdzie - powiedział zadowolony, bo pewnie zamknęli przyczepę na kluczyk, wiadomo. było fajniutko, prywatnie. uśmiechnął się do siebie i przejechał wolną ręką po jej dekolcie, masował jej lewą pierś, tak z ciekawości.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 4:11 pm

- nie chce mi sie - przedrzeźniała go i pocałowała w czółko po czym poczuła jego cieplutkie dłonie pod swoją sukieneczką i uśmiechnęła się do siebie. ciekawe jak się pokłócą gdy on będzie chciał seks a ona nie będzie chciała xd oblizywała usta po jego całusach i sama zaczęła go całować po karku, ten obrazek był jak zbrodnia. ona taka młoda nastolatka a on juz prawie facet to wyglądało jak molestowanie haha. gdy dotknął jej piersi i drugą ręke miał pod sukienką to już pojawiła się pierwsza oznaka podniecenia pod majtkami
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy EmptyWed Nov 30, 2011 4:19 pm

wiaodmo, jakoś mu to nie przeszkadzało, chociaz ostatnio ona zachowywała się jak mała dziewczynka i miewał wątpliwości czy dojrzeje czy nie dojrzeje. ale było w porządku więc spoko. więc teraz kiedy już ją macał, zmacał porządnie, ściągnął z niej majtki, rozpiął swoje spodnie i sprawił tak żeby ona się na niego nadziała. huehue. niech ona teraz trochę przejmie inicjatywę, musi ją ktoś w końcu do tego zmotywować. obcałował jej szyję troszeczkę. był bardzo podniecony że na nim siedziała. było zajebiście i potem poszli do domu.
Back to top Go down
Sponsored content





Plan filmowy Empty
PostSubject: Re: Plan filmowy   Plan filmowy Empty

Back to top Go down
 
Plan filmowy
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lizbona :: MIASTO :: Inne-
Jump to: