Lizbona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lzdiofjsd
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Apteka

Go down 
2 posters
AuthorMessage
sarah

sarah


Posts : 387
Join date : 2011-11-10
Age : 32

Apteka              Empty
PostSubject: Apteka    Apteka              EmptyFri Dec 02, 2011 6:16 pm

stała w wielkiej kolejce po leki, wiadomo bo ostatnio zauważyła że jej czegoś brakuje w torebce. stała tam z receptami i rozmawiała przez telefon, miała ochotę iść tam palnąć komuś bo ciągle ktoś zagadywał panią doktor.
Back to top Go down
marlon

marlon


Posts : 429
Join date : 2011-11-10
Age : 36

Apteka              Empty
PostSubject: Re: Apteka    Apteka              EmptyFri Dec 02, 2011 6:24 pm

śledził ją! to chyba normalne że ogarnął, po co idzie do apteki. musiał na szybko wymyślić jakiś plan, który nie pozwoli jej kupić tych głupich pigułek! no więc marlon cały w sztucznym amoku wchodzi szybko i podchodzi do sary.
- kochanie jezu jak ja cię szukałem! - powiedział i odsunął ją na bok z kolejki, haha, żeby już się jej nie chciało jeszcze raz stać, bo była dość długa - jakaś bójka jest przed twoim mieszkaniem, znaczy budynkiem i nie wiem czy przypadkiem tam twój brat nie był! - powiedział dramatycznie, ale z niego głupek
Back to top Go down
sarah

sarah


Posts : 387
Join date : 2011-11-10
Age : 32

Apteka              Empty
PostSubject: Re: Apteka    Apteka              EmptyFri Dec 02, 2011 6:31 pm

- cooooooo? - spojrzała na niego zdziwiona - ja nie mam na to wszystko czasu, ja muszę iść do kolejki. on sobie poradzi to duży chłopiec przecież jest, nie sądzisz? - zapytała wracając do kolejki, w końcu nadeszła jej kolej więc już sięgała po receptę jednak jakiś chłopak wcisnął się przed nią - poczekaj na mnie przed apteką, muszę kupić leki - powiedziała do marlona prosto i wyraźnie, bo chciała kupić tabletki, przecież musiała się jakoś zabezpieczyć, prawda? stała tam wkurzona już powaznie, bo ten koleś próbował coś nawijać bardzo długo do pani doktor i zaczął się z nią kłócić.
Back to top Go down
marlon

marlon


Posts : 429
Join date : 2011-11-10
Age : 36

Apteka              Empty
PostSubject: Re: Apteka    Apteka              EmptyFri Dec 02, 2011 6:34 pm

- kurwa no! - powiedział i złapał się za głowę - taka z ciebie siostra? ja zadzwoniłem po policję bo nie dałbym rady sam ich odciągnąć! ja pierdolę idę mu pomóc a ty sobie tutaj stój - powiedział nerwowo, oczywiście potem powie 'ojejj... pomyliło mi się!' spojrzał na nią unosząc brew i westchnął i wyszedł na zewnątrz. zapalił papierosa i czekał na nią jednak, jak wyjdzie.
Back to top Go down
sarah

sarah


Posts : 387
Join date : 2011-11-10
Age : 32

Apteka              Empty
PostSubject: Re: Apteka    Apteka              EmptyFri Dec 02, 2011 6:40 pm

- no to idź - mruknęła spokojnie a potem okazało się że nie ma jej tabletek, że nie może kupić ich tutaj. więc zaczęła klnąc na wszystkich w aptece i na wszystko, wyszła wkurwiona - ja pierdole kurwa mać. kurwaaa, jeszcze mi wszystko się sypie na głowę, gdzie on jest? muszę iść do innej apteki. chodź - powiedziała wkurzona - nie mam tabletek, dopóki ich nie znajdę to wiesz... - wzruszyła ramionami, wzięła go za rękę - idziemy ratować mojego brata! - poszli zacznę.
Back to top Go down
Sponsored content





Apteka              Empty
PostSubject: Re: Apteka    Apteka              Empty

Back to top Go down
 
Apteka
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lizbona :: MIASTO :: Inne-
Jump to: