Lzdiofjsd

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

Jardim Zoológico

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin

PostSubject: Jardim Zoológico   Tue Nov 08, 2011 6:11 pm

Back to top Go down
View user profile http://lizbona.forumotion.com
xavier

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:14 pm

czekał tutaj na arienne, z kwiatkami jakimiś. nawet był ładnie ubrany, ale bez przesady, garnituru to on nie posiadał. po prostu był ładnym chłopcem i pisał smsy z marlonem.
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:20 pm

ona przyszła i patrzyła w zegarek i spóźniła się dwie minuty, to jeszcze nie zbrodnia. poprawiła jeszcze swój szal, było zimno a ona założyła tylko płaszczyk.
- cześć! - powiedziała i potem lekko się uśmiechnęła, raczej na jego widok, nie kwiatków. - nie trzeba było, ale są śliczne. hm, podoba ci się? - spytała, lubi ten most i jest tu bardzo fajnie, nie, że romantycznie tylko po prostu nastrojowo.
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:22 pm

jak ona lubiła on też lubił! uśmiechnął się na jej widok, wręczył jej kwiaty i pocałował w policzek na przywitanie - cześć. bardzo mi się podoba, jest całkiem fajnie, tak hm, można powiedzieć że tutaj ma ten pewien klimat to miejsce - zauważył zadowolony. objął ją w talii i zaczęli iść powoli ale do przodu - więc jak dzisiaj spędziłaś ten dzień? opowiesz mi coś? - zapytał, chciał wiedzieć co robiła. a tak poza tym chyba ją polubił troszeczkę.
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:27 pm

bo terese ma taką słodką twarz, że jej nie da się nie lubić. było jej nieco wygodniej, gdy ją tak podtrzymywał i w ogóle cieplej, bo wiadomo itd itp. rozglądała się w okół i zauważyła małą liczbę osób, więc nie krępowała się tym że idą sobie tak fajnie prawie jak para.
- ja? o, prawie tak samo, jak zawsze. musiałam porobić parę ćwiczeń pisemnych z książki, bo niestety, mam stertę książek do przeczytania poza tym te wszystkie interpretacje.. i tak nie czytam tych książek, zwariowałabym chyba - powiedziała z opoważną miną - hm, a ty mi coś opowiesz co u ciebie? - uśmiechnęła się miło
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:30 pm

uśmiechnął się do niej i pocałował ją tylko w skroń. traktował ją jak księżniczkę, dawał jej kwiatki, dawał jej uśmiechy, co tylko chciała! nawet był dla niej wyjątkowo milusi! jak zwykle z resztą. chociaż znał ją jeden dzień wiedział że zasługiwała na chociaż odrobinę luksusu! a on jej tego dostarczał - a wiesz, dzisiaj niespecjalnie miałem co do roboty, musiałem iść na próbę przedstawienia w którym gram ale to była bułka z masłem raczej, nie było problemu. trochę siedziałem sobie i gadałem z kumplami, nic takiego. miło że zgodziłas się na spacer - zauważył zadowolony
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:35 pm

pewnie bawiła się rączkami i odrobinę się zarumieniła od tego całusa, jednak może zwalić winę na to, że jest zimno. rozwiała ręką włosy i miała na nich cudowną opaskę z kwiatkiem, w ogóle wyglądała przepięknie. uśmiechnęła się ładnie do xaviera, skoro był dla niej taki słodki i miły!
- ojej, w jakim przedstawieniu grasz? fajnie, że w teatrze a nie w filmie - powiedziała, na pewno lubiła i to i to, ale sceny teatralne wymagają lepszych przygotowań - ojej, to ja się cieszę że napisałeś. fajnie wczoraj z tobą kawa smakowala - powiedziała i pokazała ząbki
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:38 pm

- to dobrze. cieszy mnie to... tak w ogóle, wiesz, grywam w ambitnych przedstawieniach raczej, staram się nie grywać w jakiś głupkowatych filmikach chociaż nie pogardziłbym takim czymś, dlaczego w sumie nie... a gram w makbecie - powiedział zadowolony - jak chcesz możesz kiedyś wpaść do teatru i wiesz, zobaczyc moje przedstawienie. pokazałbym ci cały teatr od środka, wszystko co tylko byś chciała zobaczyć - powiedział zadowolony tą okazją, ze może ją zaprosić na przedstawienie. szli powoli ale do przodu. było jej cieplej wiedział o tym i jemu też. ale wyglądali razem fajnie.
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:42 pm

- och, to fantastycznie. w makbecie? oo, fajnie - na pewno była to jedna z jej ulubionych lektur w szkole średniej, w ogóle arianne lubiła czytać tragedie przede wszystkich szekspira - ojej, nie chcę się pchać, poza tym to twoja praca, a na pewno nie byłabym mile widziana przy produkcji jakiegoś przedstawienia. na pewno bym przeszkadzała- powiedziała miło i uśmiechnęła się do niego, bo xavier był naprawdę miły i w ogóle- niestety, ja nie mogę ci zaoferować pokazania mojego miejsca pracy. chyba, że mój domek. mój kochany domek - powiedziała z zachwytem
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:45 pm

- kochany domek chętnie też zobaczę ale to nie teraz, teraz trzeba się koniecznie dotlenić. po spacerze zabieram cię na herbatę do herbaciarni, tam mają takie dobre smakołyki, różne ciasteczka i ciasta, na pewno ci się spodoba - powiedział zadowolony cmokając ją w policzek - nie przeszkadzałabyś mi w ogóle, zobaczyłabyś przynajmniej jak wygląda prawdziwa praca w teatrze i jego kulisy, mam nadzieję że ci się spodoba - powiedział uśmiechnięty, a potem poprawił swój szalik - przyjdź na sztuke, coo? - zrobił oczy kota.
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:51 pm

uśmiechnęła się i założyła rękawiczki, bo zmarzły jej okropnie ręce, kiedy usłyszała że znów będzie miala okazje ogrzać je na kubeczku to uśmiechnęła się szeroko i ładnie.
- uwielbiam ciastka... po prostu kocham - powiedziała, żeby się nie zdziwił potem, że potrafi zjeść ich ogromną ilość i zachować piękny brzuszek - to będzie trochę nie fair, bo przecież nie możesz sprowadzać ludzi do siebie do pracy... prawda? - spytała, bo może może i przyjdzie z przyjemnością - oczywiście że przyjdę - powiedziała z niewinnym uśmiechem i spojrzała mu ładnie w oczy
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:55 pm

- niee, nie będa mieli nic przeciwko jeżeli kogoś przyprowadzę. uwielbiają angażować różnych ludzi do różnych projektów, nawet może ty dostaniesz jakąś mała rólkę, nie wiem zobaczymy! - zauważył z uśmiechem a potem odpisał quereelle jakiegoś małego smsa, nieistotnego, przecież był teraz zajęty. uśmiechnął się do siebie a potem pocałował ją w policzek - cieszę się że przyjdziesz, będziesz moim małym recenzentem. nigdy mnie nikt nie oceniał tak wiesz spoza branży wiec możesz się na coś mi przydać - zauwazył rozbawiony - lubisz ciastka? dobrze wiedzieć, będe przychodził z ciastkami - powiedział
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 3:59 pm

- z chęcią zobaczę, gdzie pracujesz. o nie, tylko nie rola... jestem beznadziejną aktorką i się stresuję - powiedziała patrząc mu w oczy niewinnie i bezradnie, bo faktycznie nie umiała grać, tak jak inni - nie będę recenzentem. będę podziwiać po prostu, jak grasz, a na pewno robisz to nienagannie. aż nie mogę się doczekać,jak zobaczę cię na scenie. - powiedziała i pomyślała, że xavier musi wyglądać uroczo, jako makbet grałby silnego i obłędnego faceta jednocześnie, więc byłoby to ciekawe - uwielbiam, wręcz. ogólnie jestem uzależniona od słodyczy. i od cappuccino, ogólnie, od kawy i herbaty - zauważyła kiwając słodko głową, wiedziała że bardzo lubi całuski w policzek
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 4:02 pm

- dobra, zapamiętam to sobie. czyli następne spotkanie będzie w cukierni, powinnaś być w siódmym niebie - puścił jej oczko a potem przytulił ją bardziej do siebie - jest chłodno, bardzo chłodno, może pójdziemy juz na tą herbatę żeby się ogrzać! hmm, bo wiesz, masz urocze rumieńce na twarzyczce - powiedział jej cmokając ją w nosek - skoro uwielbiasz kawę, ciasteczka... dobra, damy radę jakoś - powiedział zadowolony - słodycze... wiem co przynajmniej mogę ci przynosić na nasze spotkania - rozbawiło go to
Back to top Go down
View user profile
arianne

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 4:06 pm

w tej chwili była bardzo radosna i zadowolona, w ogole xav pozwalal sobie na kroki, jakby znali się juz od dawna, ale jej to nie przeszkadzalo, bo bylo bardzo zmyslowo i milutko. przed spotkaniem myslala, ze beda tylko znajomymi ale teraz poczula sie jak na prawdziwej randce!
- nie musisz zapamiętywać, jak kiedyś przyjdziesz do domu to po prostu juz zawsze bedziesz wiedziec co w nim mam do jedzenia i picia a co nie - usmiechnela sie uroczo i poglebily sie rumience, bo naprawde oniesmielal ja a te calusy to byly słodkie - damy rade? nie musisz przynosic, mowie ci ze mam cala hurtownie slodyczy w domku! wiec co, idziemy na herbate? - podskoczyla z radosci
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   Fri Nov 11, 2011 4:09 pm

- to chodźmy - poszli, zacznij!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Jardim Zoológico   

Back to top Go down

Jardim Zoológico
Back to top