Lizbona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lzdiofjsd
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 arianne

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AuthorMessage
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:18 pm

- no dobrze, przeprsszam, przepraszam - powiedziała z maślanymi i półłzawiącymi oczami. pogłaskała go po torsie, był taki męski i kochany dla niej - a w co chcesz pograć? jezu, z tobą się nie da oglądać filmów to inna sprawa.. ale nie zaczynajmy kolejnego tematu - powiedziała kręcać oczami - hm, ja nie wiem w co możemy pograć.. to może ty rozwiń to co byś chciał. - powiedziała i jakoś podejrzewała, że powie rozbierany poker. ale i dont know
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:21 pm

- pograjmy sobie nie wiem w prawda czy w wyzwanie czy w inne głupotki. chociaż prawda czy wyzwanie też może być całkiem ciekawą propozycją, nie sądzisz? - zauważył miziając ją po ramionach a potem się do niej uśmiechnął. pocałował ją w czółko, w nosek a potem w usta, tak fajnie sie nad nią nachylał. usmiechnął się do niej pogodnie - możemy też pograć w domino, albo w jakiegoś innego typu zabawy - nie miał na myśli seksu, bo może dzisiaj sobie odpuścić coś takiego, nie chciał jej męczyć.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:24 pm

ona tym bardziej by była zadowolona, gdyby pomęczył ją w ten sposób. przy nim stawała się małą erotomanką, bo pragnęła jego ciała i dotyku.
- hm, no dobrze, więc.. hm, gramy na punkty? - spytała, pewnie prawda to 10 pkt a wyzwanie 20 pkt, ale te wyzwania to troche na wyrost, bo co oni zrobia? ojezu! on moze dac jej wyzwanie, zeby go TAM złapała i byłby zonk... - no więc wybieram na początek prawdę, dawaj - powiedziała kładąc się seksownie na łóżku
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:29 pm

usiadł na łóżku - miałaś już kiedyś wcześniej poważny związek? - zapytał, czekał na jej odpowiedź. zastanawiał się czy kiedykolwiek w związku była, skoro nie ufała jemu samemu że jej nie zamierza zdradzać. ewentualnie mogło tak być że to jakiś facet ją zdradził i dlatego teraz jemu nie ufała. uśmiechnął się do niej, on też będzie chciał prawdę tak sobie juz ustalił z góry a potem zażąda od niej wyzwania. ciekawe co dostanie, pewnie jak jest na niego napalona żeby ją całował bez dotykania albo coś.., xd
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:32 pm

zastanowiła się i pewnie pojawiły się nieprzyjemne wspomnienia, ale to było dawno.
- miałam, tak - powiedziała i pewnie myslała nad swoim pytankiem. była właśnie zraniona przez faceta, nie chciała mówić, co to było, może kiedyś mu opowie. spojrzała na niego i westchnęła, był facetem z wieloma tajemnicami, tak podejrzewała - hm, nie wiem o co cie zapytac.. moze o to, czy flirtowałeś ze starszą kobietą? - o,to było dla niej ważne pytanie! więc je sobie zadała - więc kochanie wyzwanie dla mnie - powiedziała
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:37 pm

- hm, poczekaj muszę odpowiedzieć na to pytanie nie tak szybko - puścił jej oczko - no dobra, tak, flirtowałem kiedyś ze starszą od siebie kobieta, to było jakieś 2 lata temu, ale to nie było jakieś ważne - machnął ręką, pewnie to była jakaś znajoma jego matki czy coś takiego, jemu się ona spodobała to próbował ją poderwać ale nic z tego nie wyszło. usmiechnął się do siebie a potem przygryzł wargi - wyjdź na korytarz dosłownie na chwilę w samej bieliźnie - zachichotał, ale jej dał wyzwanie - a potem wróć tutaj i hmm, pocałuj mnie - wyszczerzył ząbki - a ja wybieram wyzwanie też - pokiwał głową
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:43 pm

wytrzeszczyła oczy na to, że flirtował, ale to mie miało znaczenia! rzuciła go poduszką kiedy usłyszała to wyzwanie, oddychała spokojnie i tylko oboje zaczęli się głośno śmiać, jednak dla arianne nie było to wyzwanie jej marzeń! nie dosyć, że było zimno to jeszcze bała się czy ktokolwiek ją zobaczy.
- jezu, xavier - złapała się za głowę i już myślała że wyjdzie z z siebie i myslala nad wyzwaniem lub pytaniem dla niego. wyszla wstydliwie szybko przed drzwi i na szczescie nikogo nie bylo, chociaz poczula okropne zimno! po minutce przybiegla do niego i pocalowala go przelotnie, ale tylko w policzek - jestes okropny! - powiedziala i usiadla z powrotem na lozku - jezu, i jakie ja mam ci wyzwanie dac? nie mam pojecia, co cie najbardziej upokorzy - naburmuszyla sie - pojdziemy do sasiadki i zapytamy sie jej, czy sie do nas przylaczy do trojkata, oczywiscie ty mowisz - napila sie herbaty i byla spokojna!
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:45 pm

- no dobra, chodź - powiedział rozbawiony, dobra, więc poszli. on chichrał przez cały czas, sąsiadka była jakaś w miarę normalna. zapukał do niej, zapytał o co chciała ale dostał za to w twarz od sąsiadki, pomasował się w policzek a potem uśmiechnał się do niej, poszli znów do mieszkania - no dobra, co teraz chcę prawdę. wyzwania na razie odkładam, prawdę, zapytaj mnie o co tylko chcesz - powiedział kiwając głowa. pewnie oblizał wargi, ładnie wygladała. bardzo bardzo ładnie. uśmiechał sie od niej, poprawiał swój wyglad znaczy włosy i czekał.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:48 pm

- a to zdzira! - powiedziała średnio zadowolona, bo jej xavier dostał w twarz, a się bardzo o niego martwiła - jejku, boli cię kochanie? wieśniara - powiedziała i pocałowała go ładnie w usta - prawdę? ojej... hm, więc może powiedz szczerze, czy pierwszy raz jak mnie zobaczyles, to pomyslales sobie o mnie ze jestem glupia blondynka? jak powiesz ze tak to sie nie obraze, bo wiele osob tak mysli po raz pierwszy - machnela reka - ja tez chce prawde, wiec pytaj! - powiedziala i doczepila sie do niego, glaskala go po torsie.
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:51 pm

- nie, nie pomyślałem tak. pomyślałem że jesteś bardzo młodziutka, no może troszeczkę naiwna. ale tylko troszeczkę - powiedział z uśmiechem - chcesz prawdę? no dobrze. dlaczego nie powiedziałaś mi wprost że jesteś dziewicą? - chciał to wiedzieć. widocznie był głupim facetem i nie zauważył tego że jeszcze z nikim nie spała a potem jej zafundował jakiś zwykły seks na krześle, za co się kompletnie wstydził. więc potem się starał o to żeby było jej dobrze, wiaodmo chciał nadrabiac swoje głupie wpadki za takie rzeczy - a ja chcę teraz może znów prawdę! - zauwazył, potem będzie wyzwanie, ciekawe jakie dostanie... moze jakieś seksualne xd
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:56 pm

- aha, aha - pokiwałą paluszkiem i pewnie uśmiechnęła się - ojej.. bo się wstydziłam, poza tym w jakim momencie miałam ci to powiedzieć? wyobrażam już sobie tę twoją minę jak ci to mówię, o tak - powiedziała i pewnie nie wiedziała znów o co się go zapytać. była rozkojarzona, było dużo pytań o które chciałą się zapytać, ale się wstydziła. uśmiechnęła się do niego - hm, no więc..a ty w którym miejscu miałeś swój pierwszy raz? - zapytała zaciekawiona -więc, ryzykuje, chce znow wyzwanie, nie masz za bardzo pola do wymyslania, wiec wygram na punkty - powiedziala rozbawiona
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 5:58 pm

- weeź - wyszczerzyl się - ja? hmm, to było chyba na imprezie u mojej kuzynki. miała taką przyjaciółkę, wiesz, poszliśmy do pokoju no i się stało. ot tak, miałem jakieś mooże 17 lat - wzruszył ramionami - hm, dobra chcesz wyzwanie? no to proszę bardzo. ale nie wiem czy to nie bedzie dla ciebie zbyt duże i wymagające wyzwanie. dotknij mnie. ale wiesz sama gdzie - wyszczerzył ząbki. wiedział że nie była odważna i że nigdy go tam nie dotykała, sam nie wiedział jak zareaguje - plus ja też chce wyzwanie teraz - zauważył. ale najpierw ona musiała spełnić swoje wyzwwanie, haha.,
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 6:03 pm

- koniec z przyjaciólkami! - zasmiala sie, bo wziela to w zart i miala swiadomosc, ze chlopaki tak wlasnie zaczynaja swoje zycie seksualne. no, wiec.. pewnie speszyla sie i znieruchomiala, nie bylo jej do smiechu, poza tym xavier ja rozsmieszal w pewien sposob, jak tak sie usmiechal. wiadomo, marzy o jej dotyku! ona pewnie niepewnie ale zblizyla sie do niego i chciala odchylic glowe w inna strone, bo okropnie sie zarozowila, jednak nie chciala by wygladalo to obojetnie. ojezu, dotknela go tam! nawet trwalo to dluzej, niz piec sekund! pewnie przez majtki, jednak to i tak bylo posuniecie godne arianne - hm, no - powiedziala i odetchnela, nie miala glowy myslec nad wyzwaniem! nie wiedziala, co mu dac. - zatancz jezioro labedzie. ale bedziesz tanczyl dopoki ci nie powiem kiedy oprzestac - ostrzegla
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 6:06 pm

nie spodziewał się że go jednak dotknie. aż ją pocałował z tego tytułu. mnie zaczyna głowa boleć, ale to jeszcze chwila, trochę sie pobawią i pójdą spać. oblizał wargi i zaczął tańczyć jezioro łabędzie ale taaańczył i tańczył i taaaańczył i co? tańczył! a ona nic nie mówiła więc tańczył.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 6:07 pm

roześmiała sie, aż zapomniała o tym swoim dotykaniu jego krocza.
- ojej, już przestań, bo się zmachasz - powiedziala roześmiana - ojezu, jesteś wariatem. nie wiedziałąm że aż tak się wczujesz w to wyzwanie - powiedziała i spojrzała na niego ładnie.
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 6:09 pm

- no dobra, to ja chcę teraz prawdę - powiedział spokojnie. ziewnął w swoją rękę, poza tym zmęczył się teraz tym swoim tańczeniem. czekał aż mu da jakieś coś, znaczy jakies pytanie. obserwował ja dokładniej.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 6:11 pm

- jezuniu, nie wiem co ci zadac - pomyslala i poruszyla sie az piersi jej podskoczyly - no, wiec.. co najbardziej ci sie we mnie podoba wizualnie i w ogole? - spytala i oblizała seksownie wargi - no, i ja tez prawde.
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptyWed Nov 23, 2011 6:12 pm

dobra poszli spać, łeb mnie boli xd
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptySat Nov 26, 2011 4:09 pm

dobrze. wziął ze sobą wino, postanowił że odwiedzi swoją szanowną dziewczynę. nie wiedział czy już czytała rewelacje na swój temat w gazecie, być może nie. więc zapukał grzeczniutko.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptySat Nov 26, 2011 4:12 pm

podeszła do drzwi przeglądając się w lusterku, dzisiaj wyjątkowo udał się jej najpiękniejszy makijaż oczu. pewnie nie był krzykliwy, ale ładniutki. dunka, więc otworzyła i uśmiechnęła się łagodnie.
- cześć, wejdź misiu - powiedziała i ziewnęła w rękę, pewnie byłas w środku czytania jakiejś nudnej dwudziestowiecznej lektury szkolnej, którą natychmiast strąciła ze stolika i położyła kieliszki. - hm, jak się masz? - zapytała wzdychając
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptySat Nov 26, 2011 4:15 pm

- nieładnie nieładnie, wolisz pić winko ze mną niż zajmować się lekturami szkolnymi? nieładnie. cześć kochanie - powiedział z uśmieszkiem na ustach, poprawił swój kardigan żeby mu się nie podwijał i usiadł sobie na kanapie, otworzył wino - a pracowicie, ale dziękuję. jak tam twoi rodzice się mają, hm? bo ja to pracowałem wczoraj i nic więcej nie zrobiłem. czytałaś gazety - zapytał, bo był ciekawy - w ogóle ślicznie wyglądasz - usmiechnął się do niej i pocałował ją w usta
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptySat Nov 26, 2011 4:19 pm

przetarła dolną powiekę i wzdychała, po czym napiła się odrobinę.
- jestem w połowie, jejku, nie męcz mnie - powiedziała i rozwaliła się na łóżku - pracowicie? to znaczy wiele scen z niejaką catherine - pokiwała głową sama do siebie - moi rodzice? a co mają robić moi rodzice? są w domu, byłam u nich i było w miarę normalnie. zjedliśmy obiad i rozmawialiśmy - machnęła ręką - gazety? po co gazety. ja czytam tylko instyle dla twojej informacji - zmoczyła usta w winie i uśmiechnęła się szeroko - dziękuję, ty również, tylko dla ciebie lepszy epitet to chyba seksownie - zaśmiała się cicho
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptySat Nov 26, 2011 4:22 pm

- pozwól że nie będę mowił niczego na ten temat, bo to znów może się skończyć jakimiś nie wiem dziwnymi sytuacjami - skwitował jej zazdrość o catherine, z którą kontaktował się tylko na planie, poza planem tylko wyskakiwali z cała ekipą na kawę i nic więcej nie było. podrapał się po policzku - wiesz, ale jak mówiłem wylądowałaś na łamach gazety jako młodociana ukochana najświeższej gwiazdeczki hollywoodu - zaśmiał się, a potem na nią spojrzał - tylko czytujesz instyle? ale tam sa tylko obrazki, to za wiele się nie naczytasz - zauważył pociągając nosem, potem podrapał się po szyi
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptySat Nov 26, 2011 4:26 pm

- aha, rozumiem - ustosunkowała się do tego bardzo krótko, po czym napiła się wina i rozmyślała, czy xavier coś ukrywa, chociaż wiadomo, że arianne w stosunku do tej kobiety zawsze będzie sarkastyczna - hollywoodu? jesteś w lizbonie. poza tym... jezu kurwa - powiedziała po raz pierwszy to przekleństwo, brawo, ale było jej to potrzebne to wyładowania emocji - znowu młodociana, potem będzie że głupia ja już wiem jak to będzie - nie miała już zupełnie humoru, pewnie bierze przykład z jakieś postaci z książki którą aktualnie czyta i chce się wyżyć - nie, nie są tam same obrazki. weź w ogóle - machnęła ręką i poszła zrobić sobie kawy. jemu też, don't worry
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 35

arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 EmptySat Nov 26, 2011 4:29 pm

- no przecież tam są same ciuchy, to ja nie wiem co tam można czytać. chyba tylko same opisy ile co kosztuje. oj nie przejmuj się, nazwali mnie już gwiazdą hollywoodu dla zabawy, poza tym mnie to całkiem śmieszy. a młodociana, bo wiedzą ile masz lat. poza tym, mnie takie głupie ploty śmieszą. a na dodatek, już pojawiłaś się tam w jakiejś gazecie jako stylowa dziewczyna, podobno słyszałem że zamierzają za tobą też trochę pochodzić, ale ty się tym nie przejmuj. najważniejsze że po prostu jesteśmy razem, prawda arianne? - powiedział bawiąc się zapalniczką, nawet ja odpalił i wgapił się w ogień.
Back to top Go down
Sponsored content





arianne    - Page 7 Empty
PostSubject: Re: arianne    arianne    - Page 7 Empty

Back to top Go down
 
arianne
Back to top 
Page 7 of 14Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lizbona :: MIASTO :: Mieszkalne-
Jump to: