Lzdiofjsd

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log in  

Share | 

marlon

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 5:44 pm

no wiem, ale co ty nie zerwę z nią tylko dlatego że wygląda to trochę jakbym chodził z dziewczynką. plus jest ode mnie niższa. dzisiaj każdemu musiałem tłumaczyć że to nie siostra, tylko catherine wiedziała że arianne to moja dziewczyna, okej.... no wiesz, sara też niby wygląda na taką dziewczyneczkę przy tobie. was dzielą 4 lata, też spora różnica.
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 5:50 pm

no chyba normalne, że jest niższa, o co ci chodzi? catherine? a co to za twoja nowa koleżaneczka, hm? opowiadaj.. ale sarah ma inne rysy twarzy niz twoja arianne, poza tym u nas cztery u was pięć, pamiętaj xd
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 5:52 pm

catherine to moja nowa partnerka z planu filmowego, długie nogi, czarne włosy falowane nawet fajne piersi.... no tak, arianne jest o nią chorobliwie zazdrosna. jutro mam z nią scenę łóżkową, huehuehue. weź wyjdź i tak przy sarze wyglądasz na starszego.... poza tym ona mi kiedyś mówiła że kiedys zostałeś pomylony z jej bratem starszym przez sąsiadkę xd
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 5:58 pm

o ja pierdolę! ale masz szczęście.. z twoich opowieści to ma być o co zazdrosna, noo lowelasie.. ;d o scena łóżkowa, kurwa mogłem sam iść na aktora masz blondynkę i brunetkę na zmianę ; o. no wiem że wyglądam ale kładę laskę na to. coś mi też mówiła ale wypuściłem to drugim uchem
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:01 pm

hahah, no tak, tylko że to jest praca... ale czasami miło popatrzeć na jej dlugie nogi. szczególnie że gram jej narzeczonego w serialu, no to wiesz.... nie przejmujesz się tym że masz taką młodą i że was tyle dzieli? jak będziesz już pod trzydziestkę to zobaczysz czy będziesz się śmiał xd
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:02 pm

ale jaka przyjemna praca ;d pewnie masz z nią same przyjemności. z taką młodą dziewczyną to ty nic nie masz nawet urozmaicenia.. ciesz się! nie przejmuję, a ty widzę że się bardzo przejmujesz, powiedz o co ci chodzi?
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:06 pm

nawet nie wiesz jaka ona ostatnio się na mnie napalona zrobiła, prawie że sie na mnie rzuca. a catherina jest i do rozmowy po pracy i do gadania i do pracy też, jaka to przyjemność, wiesz już grałem z nią ze trzy sceny łóżkowe ale arianne nie musi o tym wiedzieć.... hm, nie wiem, chyba po prostu przejmuję się tym że arianne trochę zachowuje się czasami jak dziecko. ale tylko czasami. przyzwyczaiłem sie. przyzwyczajam się przynajmniej do jej wahań nastrojów.
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:13 pm

o kurwa.. zakochujesz się w catherine, wiesz, stary? jak ci przeszkadza arianne to musisz coś z tym zrobić, bo się będziesz męczyć!
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:15 pm

pierdolisz nie zakochuję sie w niej, bo mam swoją arianne. poza tym, arianne mi nie przeszkadza, czy ja coś takiego powiedziałem?
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:17 pm

to widać, rozumiesz? no jeśli lepiej się dogadujesz z catherine niż ze swoją dziewczyną to musisz coś z tym zrobić! poza tym sam mówisz, nogi, kręcone włosy i jest zupełnie inna. no mówisz że przeszkadza ci że się jak dziecko zachowuje.
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:18 pm

pierdoolisz, nie zakochałem sie w niej. lubie z nią rozmawiać i traktuje jak kumpelę z pracy a nie jak dziewczyne, no kurwa stary. mam swoją dziewczyne. dobra może i trochę jak dziecko, ale jeszcze sobie radzę -.-
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:21 pm

dobra, sam o tym nie wiesz bo to czasem tak jest i nie pierdolę, to od razu widać i tyle. jakbyś nie miał arianne to na stówę byś na nia poleciał ale arianne cię blokuje tak mi się wydaje.. poza tym widzę jak sobie radzisz właśnie.. pomyśl
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:23 pm

jezu marlon kurwa przestań mi wmawiać że się w niej zakochałem skoro sie w niej nie zakochałem kuurwa, co jest z toba nie tak że mi takie pierdoły wmawiasz. może i bym poleciał, ale teraz jest inna sytuacja, mam dziewczynę i jej NIE zdradzam. ty też nie zdradzasz sary, nie...
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:25 pm

no i własnie ci przedstawiam sytuację, xavier, bo jakbyś miał na sucho do wyboru catherine i arianne to wybrałbyś catherine, rozumiesz? o to chodzi! musisz się zastanowić byś właśnie potem nie odjebał jakiegoś numeru jej. nie zdradzam ale ja wiem że ją kocham i nawet nie patrzę na inne laski ale ty musisz się zastanowić, żebyś nie miał potem jaj.
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:28 pm

mam sobie kurwa oczy wydłubać czy jak? co jest z wami nie tak że wszyscy teraz na mnie naskakujecie że pierdole się z catherine po kątach, jak tak nie jest. w gazetach, teraz ty, jeszcze arianne.... jezu, marlon, do twojej wiadomości kocham arianne i nie zamierzam jej zdradzać. owszem, podoba mi się catherine i nic więcej. jasne? NIC więcej. jedno wielkie zero.
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:30 pm

dobra nie naskakuj, ale jak coś odwalisz żeby nie było płaczu, stary. arianne nie byłaby zadowolona gdyby się dowiedziała, o czym gadamy i jak. oczywiście jej nic nie powiem ale jak tak sądzisz to ok.
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:32 pm

nikt nie będzie płakał, obiecuję. chyba że ze szcześcia. nie byłaby szczęśliwa ale jesteś moim przyjacielem więc jak na razie nic się nie odzywaj. eh, tak myślę żeby po skończeniu szkoły arianne nie zgarnąć jej do siebie.
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:35 pm

trudno, niebezpiecznie opisałeś to catherine i boję się o ciebie. no nie odezwę się ale przemyśl to, okej? a po co ci arianne jeszcze w domu? widze, że chcesz kompletnie zwariować
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:37 pm

jezu ty nie wiesz co ja mam na myśli? myślę nad wspólnym mieszkaniem głupku. nie będę myślał na temat catherine. w ogóle arianne jest w drugim pokoju, pisze esej a ja jutro muszę iść do roboty. eh, eh, a ty nie chciałbyś żeby sara z tobą zamieszkała?
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:39 pm

to ja też o tym mówię! pytam się, czy wytrzymasz z nią pod jednym dachem? ale jak ty kurwa z nia grasz taką rolę to prędzej czy później twoja blondynka cie zabije, wiesz? lepiej nie graj za realistycznie; d chciałbym ale teraz mieszka ze swoim braciszkiem...
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:41 pm

no to co za problem weź ją zgadnij czy by nie chciała mieszkać z tobą czy coś takiego, braciszek chyba nie jest jakiś malutki, nie? poradzi sobie sam. wytrzymam, przecież ona nie jest jakaś wariatką sory. rolę normalną gram, jezu weź obczaj w piątek leci pierwszy odcinek serialu to sobie obczaj........
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:43 pm

dobra, ten brat to jakieś nowe odkrycie, kiedyś ci opowiem.. w ogóle już to widzę jak arianne wytrzeszcza oczy i do ciebie 'ale misiu, nie mówiłeś że gracie takie sceny?' i ze łzami w oczach, haahaaaa xdd
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:45 pm

ona dobrze wie że gramy takie sceny, powiedziała że chętnie je zobaczy. jakie nowe odkrycie.... nie powiesz mi że ma 5 lat jest rozbrykanym małym dzieckiem a sarah lata za nim tylko a ty jesteś zazdrosny. pozbądź się brata i już. co jej kupisz na mikołajki? ej weź mi powiedz co się kupuje dziewczynie na urodziny...
Back to top Go down
View user profile
marlon

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:47 pm

o kurwa zobaczymy jak je zobaczy co powie, aż sam jestem ciekawy! no nie jest ale ona się z nim dopiero poznaje i nie chce go zostawiać. nie wiem co jej kupię! wiem, że chce pieska mopsa, ja pierdolę, skąd ja go wezmę? chociaż nie, już wiem skąd. mnie się pytasz? może jakąś biżuterię? nie wiem,....
Back to top Go down
View user profile
xavier

PostSubject: Re: marlon    Wed Nov 30, 2011 6:50 pm

pieska mopsa? jezu co to i jak to wygląda..... no tez jestem ciekawy, pewnie się rozpłacze czy coś, chociaż mam nadzieję że nie! bo to przecież tylko serial, jezu.... ona go nie chce zostawiać? omfg, weź jej coś napomknij. albo zrób jej dziecko xd czy coś xd hmm... biżuteria, dobry pomysł bo arianne ma 3 grudnia urodziny......
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: marlon    

Back to top Go down

marlon
Back to top 
Page 7 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next