Lizbona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lzdiofjsd
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Metro

Go down 
2 posters
AuthorMessage
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 36

Metro                        Empty
PostSubject: Metro    Metro                        EmptyThu Nov 24, 2011 5:51 pm

siedział na ławce i czekał na swoją kolejkę. był zmachany po tym dzisiejszym dniu, wszedzie było w chuj fotoreporterów więc zostawił samochód pod firmą i poszedł jeździć sobie metrem.
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Metro                        Empty
PostSubject: Re: Metro    Metro                        EmptyThu Nov 24, 2011 5:53 pm

ona też jechała, pewnie już się umówili, że się spotkają. gdy go zobaczyła to pewnie podbiegła i zrobiła zdziwioną minę.
- czemu jedziesz metrem. w ogóle to cześć - pocałowała go w policzek i w usta, odpisała mamie szybko na smsa - no, jak tam dzień? mój super. napisałam matematykę super, chyba na sto procent! - uśmiechnęła się - co się stało? - zapytała.
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 36

Metro                        Empty
PostSubject: Re: Metro    Metro                        EmptyThu Nov 24, 2011 5:59 pm

- cieszę się - powiedział zmęczonym głosem - spierdoliłem przed fotoreporterami, nie mam ochoty z nimi rozmawiać ani tym bardziej im dzisiaj już pozować - ziewnął w rękę, sam spojrzał na zegarek - zaraz będzie nasz pociąg - ziewnął znów w rękę. poprawił koszulę i ściągnął swój seksowny krawat, akurat miał takową scenę w której tak występował. więc poprawił się na ławeczce - no... zaraz będziemy w domu - westchnął
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

Metro                        Empty
PostSubject: Re: Metro    Metro                        EmptyThu Nov 24, 2011 6:01 pm

- no, tak - pogłaskała go po policzku - teraz to będziesz sławnym aktorem który będzie się poświęcał pracy! a ja będę siedzieć w domu i najlepiej jak ci będę gotować i sprzatać w domku. tak nie będzie! - powiedziała grożąc paluszkiem i przytuliła go do siebie - no, zaraz odjeżdżamy - i pojechali do domu, so, beginnen, begann, begonnen, zacznij
Back to top Go down
Sponsored content





Metro                        Empty
PostSubject: Re: Metro    Metro                        Empty

Back to top Go down
 
Metro
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lizbona :: MIASTO :: Inne-
Jump to: