Lizbona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lzdiofjsd
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 El Corte Inglés

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 37
Join date : 2011-11-08

El Corte Inglés Empty
PostSubject: El Corte Inglés   El Corte Inglés EmptyTue Nov 08, 2011 6:17 pm

El Corte Inglés 0228%20-%20El-CORTE-INGLES-LISBOA_02
Back to top Go down
https://lizbona.forumotion.com
mathias

mathias


Posts : 60
Join date : 2011-12-04

El Corte Inglés Empty
PostSubject: Re: El Corte Inglés   El Corte Inglés EmptyWed Dec 21, 2011 9:17 pm

przyszedł kupić april prezent na urodziny, bo odkładał to na ostatnią chwilę i nie wiedział, co jej kupić, więc był pewnie trochę zrezygnowany i spanikowany!
Back to top Go down
april

april


Posts : 41
Join date : 2011-12-11

El Corte Inglés Empty
PostSubject: Re: El Corte Inglés   El Corte Inglés EmptyWed Dec 21, 2011 9:23 pm

a apri przyszła po w sumie nie wiem co. zaraz coś wymyślę. o wiem, po nowego laptopa, bo poprzedni się zepsuł ambitne. więc weszła do centrum i ruszyła w stronę saturna, media-marktu czy innego lizbońskiego sklepu ze wszystkim co jest na baterie i nie tylko. ubrana była w szpilki (specyficznie, jak na zakupy, ale była po uczelni) i sukienkę za tyłek, a do tego zarzuciła marynarkę. była mega zmęczona, ale potrzebowała mac booka air'a, bo tak jak ja jest appleholiczką.
Back to top Go down
mathias

mathias


Posts : 60
Join date : 2011-12-04

El Corte Inglés Empty
PostSubject: Re: El Corte Inglés   El Corte Inglés EmptyWed Dec 21, 2011 9:33 pm

myślę, że mathias nie był w elektronicznym sklepie, a właśnie wyszedł z jakiegoś jubilerskiego, bo kupił april.. może jakąś uroczą bransoletkę, bo dlaczego nie! dobry prezent na urodziny. pewnie siostra mu powiedziała, że powinien ową właśnie kupić, bo inaczej to chyba by umarł podczas myślenia nad tym, co tez mógłby jej kupić. wpadł na april pomiedzy jubilerskim a elektornicznym i nie, że dosłownie wpadł, tylko zobaczył ją z daleka i uśmiechnął się do siebie na jej widok, w ręku niosąc torbę z logo sklepu.
- hej, ap - przywitał się z nią, kiedy już znalazł się przy niej i pocałował ją w usta.
Back to top Go down
april

april


Posts : 41
Join date : 2011-12-11

El Corte Inglés Empty
PostSubject: Re: El Corte Inglés   El Corte Inglés EmptyWed Dec 21, 2011 9:43 pm

dziewczyna i tak zapierała się, że nic nie chce na urodziny. nie lubiła dostawać prezentów.
zauważyła mathiasa i uśmiechnęła się. zrzedła jej mina gdy zobaczyła torbę z logo.
-mam nadzieję, że to coś dla Sary. - mruknęła i pocałowała go. chwyciła go za dłoń i ruszyła w stronę elektronicznego.
-idziesz ze mną po mac book'a? - zapytała, uśmiechając się uroczo. - jak minął ci dzień? ja jestem tak zmęczona, że liczę na masaż - uśmiechnęła się seksownie i weszła przez bramki. ruszyła do działu z laptopami.
Back to top Go down
Sponsored content





El Corte Inglés Empty
PostSubject: Re: El Corte Inglés   El Corte Inglés Empty

Back to top Go down
 
El Corte Inglés
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lizbona :: MIASTO :: Zakupy-
Jump to: