Lizbona
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lzdiofjsd
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 xavier

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

xavier                  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: xavier    xavier                  - Page 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:23 pm

- widzisz, ja ciebie prostuję a ty mnie gorszysz! - uśmiechnęła się diabelsko i zachichotała po czym przytuliła się do niego i tak sobie słodko leżeli. nie wyobrażała sobie życia bez xaviera teraz. keidyś uważała, że ją zdradzi i ją wykorzystuje, teraz zrobiłaby wszystko by być z nim i tylko z nim - ja sobie poradzę z liceum, oczywiście że poradzę! - powiedziała pewnie - jestem zadowolona z takich recenzji. chociaż nie wiem, czy są prawdziwe - uśmiechnęła się słodko - no, mój tata będzie cię obserwował... żartuję, jest dobry, ale musisz być grzeczny, misiu - powiedziała robiąc mu łaskotki.
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 36

xavier                  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: xavier    xavier                  - Page 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:27 pm

- nie łaskocz mnie - zaśmiał sie - poza tym, nie mam łaskotek akurat w tym miejscu - zauważył całując ją w czółko, ale jej nie powie gdzie ma żeby tego nie wykorzystała kiedys potem! pocałował ją w szyję -noo może troszeczkę cię faktycznie zdemoralizowałem, bo jak to tak, przecież takim grzecznym dziewczynkom jak ty nie wypada teraz leżeć ze swoim chłopakiem i w ogóle że ty się z nim w jednym łóżku mieścisz? a jeszcze przecież z nim sypiasz, nieładnie nieładnie - zachichotał a potem pocałował ją w obojczyk. pomiział ją trochę noskiem po obojczyku a potem znów się usmiechnął
Back to top Go down
arianne

arianne


Posts : 346
Join date : 2011-11-10
Age : 31

xavier                  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: xavier    xavier                  - Page 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:29 pm

- no właśnie.. musimy się mniej zdecydowanie kochać... - zauważyła i z poważną miną zastanawiała się nad tym trochę - właśnie będę cię łaskotać! bo lubię - powiedziała i szukała wszędzie, pod brodą, pachami, po sutkach, ale nie znalazła. skurczybyk! - więc, ograniczam te twoje przychodzenia do domu i ty do mnie tez bedziesz rzadziej przychodzic. tak? - spytała i pomasowała go po torsie.
Back to top Go down
xavier

xavier


Posts : 444
Join date : 2011-11-10
Age : 36

xavier                  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: xavier    xavier                  - Page 3 EmptyThu Nov 24, 2011 7:31 pm

poszli spać.
Back to top Go down
Sponsored content





xavier                  - Page 3 Empty
PostSubject: Re: xavier    xavier                  - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
xavier
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» xavier
» xavier
» xavier delacroix - will westall

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Lizbona :: MIASTO :: Mieszkalne-
Jump to: